+48 577 987 878 Infolinia 8:00 - 20:00 Al. Kościuszki 106/116 90-442 Łódź

Peeling
laserowy Łódź

Peeling laserowy polega na celowym uszkodzeniu skóry, która następnie zostaje złuszczona. Zabieg dotyczy wierzchniej warstwy naskórka, którego pozbycie prowadzi do usunięcia zmarszczek, blizn, łuszczącej się skóry oparzeń słonecznych, a także wyrównuje kolor skóry i sprawia, że staje się ona o wiele bardziej jędrna. Lekarz określa czy pacjent potrzebuje intensywnego złuszczania, czy wystarczy zaledwie powierzchowne.

Zostaw proszę swoje dane, zadzwonimy!

Wybierz usługę

Usuwanie zmian skórnych

Chirurgia kosmetyczna

Usuwanie kurzajek i brodawek

Usuwanie - operajca stulejki

Laserowe leczenie bólu

Laserowe leczenie nadpotliowści

Laserowe leczenie trądziku

Laserowe ujędrnianie skóry

Laserowe usuwanie blizn

Laserowe usuwanie hemoroidów

Laserowe usuwanie naczynek

Laserowe usuwanie przebarwień

Laserowe usuwanie rozstępów

Laserowe usuwanie żylaków

Lipoliza laserowa

Peeling laserowy

  

Peeling
laserowy Łódź

Zostaw proszę swoje dane, zadzwonimy!

Wybierz usługę

Usuwanie zmian skórnych

Chirurgia kosmetyczna

Usuwanie kurzajek i brodawek

Usuwanie - operajca stulejki

Laserowe leczenie bólu

Laserowe leczenie nadpotliowści

Laserowe leczenie trądziku

Laserowe ujędrnianie skóry

Laserowe usuwanie blizn

Laserowe usuwanie hemoroidów

Laserowe usuwanie naczynek

Laserowe usuwanie przebarwień

Laserowe usuwanie rozstępów

Laserowe usuwanie żylaków

Lipoliza laserowa

Peeling laserowy

  
`

Peeling laserowy Łódź

 • Home
 • Peeling laserowy

Innowacyjny peeling laserowy – na czym polega?

Peeling laserowy powoduje mocne wygładzenie skóry oraz jej odmłodzenie. Efekt utrzymuje się nawet do 12 miesięcy. Sam zabieg jest wykonywany za pomocą bardzo nowoczesnego lasera Nd:YAg, który spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i jest jednym z najnowocześniejszych laserów dostępnych na rynku.

Zaletami tego zabiegu jest jego mała inwazyjność, ale również świetne efekty odmłodzonej oraz odświeżonej skóry. Można stosować go zarówno na skórę twarzy, jak również szyi. Jest odpowiedni również do niwelowanie rozstępów oraz blizn potrądzikowych. Zmniejsza łojotok oraz szorstkość skóry. Z jego pomocą znacznie wygładzimy skórę, przez co będzie ona bardzo odmłodzona.

Laser działa złuszczająco na wierzchnią warstwę skóry, jednocześnie również na mikrokanaliki, dzięki czemu zwiększa ilość produkowanego kolagenu oraz elastyny. W przypadku tego lasera rozgrzany naskórek jest od razu usuwany z powierzchni skóry, co znacznie zmniejsza ból oraz obrzęk. Zapewnia przy tym krótki okres rekonwalescencji oraz znacznie większy komfort pacjenta.

Peeling laserowy Łódź

W jakich przypadkach można zastosować laser Fotona?

Po około trzech dniach po zabiegu skóra zaczyna się złuszczać i przez kilka dni strefa pozabiegowa może posiadać rumień. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają blizny potrądzikowe, zmarszczki, oraz głębokie przebarwienia. Po kilkunastu dniach po zabiegu skóra jest całkowicie zrewitalizowana, wygląda o wiele młodziej oraz poprawia się jej koloryt, oraz struktura. Peeling laserowy przeznaczony jest dla osób, które w kompleksowy sposób chcą zadbać o stan swojej skóry. Działa on silnie regenerująco i stymuluje produkcję włókien, elastyny i kolagenu.

Efekty zabiegu

Najbardziej widocznym efektem po zabiegu, jest wygładzenie oraz odświeżenie skóry. Na początku po kilku dniach zauważymy, że skóra staje się bardziej świetlista, jej koloryt staje się bardziej wyrównany, a niewielkie zmiany barwnikowe znikają. Po kilku tygodniach – około 4-5, można zauważyć zwiększenie się gęstości skóry oraz jej sprężystość. Jeden zabieg pozwala nam na osiągnięcie porównywalnych efektów z aż 10 zabiegami mikrodermabrazji. Skóra jest znacznie bardziej zagęszczona, a przez to jędrniejsza. Efekt odmłodzenia jest osiągnięty przez zwiększoną produkcję elastyny oraz kolagenu.

Jak przygotować się do zabiegu

Przed zabiegiem nie można opalać się przez 4 tygodnie. Również po zabiegu nie jest to wskazane. Należy również wstrzymać się z zabiegami, których celem jest złuszczenie skóry. Przy stosowaniu leków fotouczulających oraz sterydów należy, jeśli to możliwe, przestać je zażywać na 7 dni przed planowanym zabiegiem. Będziemy mogli wznowić ich zażywanie po 14 dniach od zabiegu. Nie wolno pić alkoholu w dniu zabiegu. Również należy zadbać, by skóra przed zabiegiem była czysta i nie miała na sobie balsamów, czy kremów.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg erbowo-yagowy Fotona polega na przesuwaniu głowicy zgodnie z techniką wykonywania pasaży. Naświetlana jest skóra za pomocą wiązki lasera. Sam zabieg trwa od 15 do 30 minut. W trakcie zabiegu można odczuwać lekką bolesność. Można zniwelować ją za pomocą znieczulenia. Z pomocą lasera z naskórka odparowywana jest woda, a po 3 dniach od zabiegu widoczne będzie jego złuszczanie oraz proces naprawczy skóry.

Przeciwskazaniami do zabiegu są:

 • stosowanie samoopalacza
 • opryszczka
 • stosowania leków i ziół fotouczulających
 • padaczka
 • skłonność do powstawania blizn
 • łuszczyca
 • świeża opalenizna
 • niewyrównana cukrzyca
 • łuszczyca i bielactwo

Po zabiegu nie możemy stosować mydła, ani toniku na bazie alkoholu. Najlepiej stosować kosmetyki, które zaleci nam lekarz wykonujący zabieg. Nie można również opalać się oraz stosować innych zabiegów złuszczających. Należy delikatnie wycierać twarz za pomocą ręcznika, bez jej szorowania. Nie można również drażnić skóry po zabiegu. Niewskazane jest również odwiedzanie basenów, czy sauny. Gorące kąpiele są niewskazane do 14 dni po zabiegu. Najlepiej przez kolejne 14 dni stosować kremy z filtrem SPF 30 lub wyższym, ponieważ skóra jest znacznie bardziej narażona na działanie promieniowania słonecznego. Niewskazane są również intensywne ćwiczenia fizyczne przez 7 dni od zabiegu. Należy również uważać z drażniącymi skórę kosmetykami. Niewskazane są więc kosmetyki z kwasem mlekowym, czy salicylowym.

Peeling laserowy daje najlepsze efekty, jeśli jest wykonywany w seriach. Już 5 serii zabiegów pozwoli nam na uzyskanie piorunującego efektu odświeżenia i odmłodzenia skóry. Złuszczenie naskórka za pomocą lasera jest znacznie mniej uciążliwe, niż w przypadku np. kwasów. Również późniejsze złuszczanie się naskórka po zabiegu peelingu laserowego jest bardziej delikatne i mniej widoczne. Szybko również można wrócić do naszych codziennych obowiązków.

Zabieg jest polecany zwłaszcza tym osobom, które zmagają się z widocznymi bliznami potrądzikowymi oraz mają problemy z powodu rozstępów, czy też zmniejszonej gęstości skóry. Jest to jeden z najnowocześniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.