+48 578 653 353 Infolinia 7:00 - 21:00 ul. Strycharska 24 lok.122, 93-521 Łódź Cennik E-recepta za 0zł!
slide
slide

Obrzezanie
operacja stulejki Łódź cena 950 zł

Obrzezanie
operacja stulejki Łódź cena 950 zł

Operacja stulejki polega na częściowej lub całkowitej resekcji napletka, w celu poszerzenia ujścia napletka tak, by móc zdjąć go z żołędzia.

Zostaw proszę swoje dane, zadzwonimy!

Wybierz usługę

Usuwanie zmian skórnych

Usuwanie kurzajek

Usuwanie - operacja stulejki

Laserowe leczenie bólu

Laserowe leczenie nadpotliowści

Laserowe leczenie trądziku

Laserowe ujędrnianie skóry

Laserowe usuwanie blizn

Laserowe usuwanie hemoroidów

Laserowe usuwanie naczynek

Laserowe usuwanie przebarwień

Laserowe usuwanie rozstępów

Laserowe usuwanie żylaków

Liposukcja laserowa

Peeling laserowy

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Obrzezanie

  

Obrzezanie
operacja stulejki Łódź cena 950 zł

Zostaw proszę swoje dane, zadzwonimy!

Wybierz usługę

Usuwanie zmian skórnych

Usuwanie kurzajek

Usuwanie - operacja stulejki

Laserowe leczenie bólu

Laserowe leczenie nadpotliowści

Laserowe leczenie trądziku

Laserowe ujędrnianie skóry

Laserowe usuwanie blizn

Laserowe usuwanie hemoroidów

Laserowe usuwanie naczynek

Laserowe usuwanie przebarwień

Laserowe usuwanie rozstępów

Laserowe usuwanie żylaków

Liposukcja laserowa

Peeling laserowy

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Obrzezanie

`

Obrzezanie - Operacja stulejki Łódź

  • Home
  • Obrzezanie - operacja stulejki

Operacja stulejki Łódź – dlaczego warto zdecydować się na zabieg?

Stulejka jest inaczej nazywana zwężeniem napletka w taki sposób, by nie można było go umieścić poniżej żołędzi prącia. Czasem problemem jest mało elastyczny napletek, a czasem zbyt duża średnica żołędzia, czy też zbyt krótkie wędzidełko. Jest to schorzenie dość popularne, jednak bardzo bolesne i często nawet uniemożliwiające zachowanie higieny, czy też odbywanie stosunków seksualnych. Najczęściej mają z nią problem dzieci, ale również wielu dorosłych mężczyzn boryka się z tym problemem. Operacja stulejki, ale również obrzezanie, pozwala na usunięcie tego problemu.

Stulejka może wywoływać zaburzenia w oddawaniu moczu, utrudniać odpowiednią higienę i współżycie seksualne.

Stulejka zabieg Łódź – na czym polega?

Operacja stulejki polega na częściowej lub całkowitej resekcji napletka, w celu poszerzenia ujścia napletka tak, by móc zdjąć go z żołędzia. Najczęściej wybierane jest laserowe usunięcie napletka za pomocą nowoczesnego lasera CO2. Ten zabieg jest znacznie mniej ryzykowny, dodatkowo zmniejsza on ryzyko powstania ewentualnego krwawienia. Ciepło pochodzące z lasera CO2 zamyka również drobne naczynka krwionośne, przez co praktycznie nie występuje krwawienie, Dodatkowo obrzęk operacyjny jest dużo mniejszy, w porównaniu z chirurgicznym obrzezaniem, czy tez usunięciem stulejki. Dolegliwości po operacji są znacznie zminimalizowane, a także rana pooperacyjna jest znacznie mniejsza. Mniej widoczna jest także blizna po zabiegu, która jest znacznie gładsza. Zabieg usunięcia napletka lub jego częściowej resekcji odbywa się w gabinecie zabiegowym pod częściowym znieczuleniem. Po zabiegu pacjent może pójść do domu.

Jesteś w dobrych rękach

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w zabiegach związanych z obrzezaniem

Kiedy zabieg usunięcia stulejki jest konieczny?

Usuwanie napletka jest konieczne w momencie, kiedy nie możemy zsunąć napletka z żołędzia. Jest również bardzo ważne, kiedy mamy problem z utrzymaniem higieny oraz próba zsuwania napletka jest bolesna. Może to bardzo zniechęcić nas do kontaktów seksualnych, czy masturbacji. W takim wypadku należy skonsultować się z lekarzem-urologiem, bądź chirurgiem, który pomoże nam w ustaleniu leczenia oraz odpowiedniego zabiegu, który pomoże nam pozbyć się problemu.

Usuwanie stulejki Łódź – metody leczenia

Ze względu na różne zaawansowanie choroby, można wybrać różne rodzaje usuwania stulejki. W przypadku, kiedy napletek nie może być w ogóle ściągnięty z żołędzia, jest stosowana metoda całkowitego jego usunięcia. Cięcie można wykonać blisko żołędzi, wtedy blizna jest mniej widoczna. Przy metodzie high tan tight cięcie biegnie dalej, aż do żołędzi. Przy obrzezaniu rana jest zszywana za pomocą szwów rozpuszczalnych. Po zabiegu pacjent może opuścić klinikę.

Możliwe jest usunięcie również tylko części napletka. Wtedy w stanie spoczynku żołądź jest częściowo lub całkowicie przykryty napletkiem.

Obie operacje trwają niecałą godzinę i dają dobre efekty.

Operacja stulejki Łódź – jakie są zalecenia po wykonaniu zabiegu?

Po zabiegu usuwania stulejki należy codziennie zmieniać opatrunki, zwłaszcza kiedy rana lekko krwawi. W przypadku, kiedy rana mocno krwawi, należy zmieniać opatrunki znacznie częściej, a także zgłosić to do lekarza, który przeprowadzał zabieg. Można wrócić do wszystkich naszych obowiązków po około 4 lub 6 tygodniach od operacji. Przede wszystkim po zabiegu należy unikać zbyt mocnego wysiłku fizycznego, aż do wygojenia się rany. Należy powstrzymać się od współżycia przez około 6 tygodni od operacji, co czasu całkowitego zabliźnienia się rany. Trzeba również przez ten czas powstrzymać się od masturbacji. Rana może być lekko bolesna, dlatego warto również stosować leki przeciwbólowe, zalecone przez lekarza. Należy też unikać długiego moczenia rany oraz nagrzewania jej.

Zabieg wykonywany jest z dużym powodzeniem zarówno u dzieci, jak również u dorosłych. Dzięki mało inwazyjnym sposobom na usuwanie napletka, operacja jest bardzo mało bolesna oraz daje dobre efekty. Również w przypadku wybrania laserowego usuwania stulejki, gojenie się rany przebiega znacznie szybciej. Najlepsze sposoby usunięcia stulejki na pewno podpowie nam doświadczony lekarz chirurg lub urolog.

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Kiedy należy usunąć napletek? +
Usuwanie napletka jest bardzo ważne w momencie, kiedy utrudnione jest zsunięcie napletka z żołędzia i powoduje to ból.
Jak można usunąć napletek? +
Obrzezanie odbywa się za pomocą zabiegu chirurgicznego lub laserowego.
Kiedy zabieg laserowy jest wskazany? +
Zabieg laserowy jest wskazany, kiedy może nastąpić obfite krwawienie oraz w momencie, kiedy następuje tylko częściowe usunięcie napletka.
Czy zawsze trzeba usuwać cały napletek? +
Czasem istnieje metoda częściowej resekcji napletka. Wtedy napletek przy spoczynku częściowo zakrywa żołądź. Ta metoda jest polecana przy niezaawansowanej stulejce lub wtedy, kiedy problem z zsuwaniem napletka wiąże się ze zbyt krótkim wędzidełkiem.
Czy obrzezanie można wykonywać u dzieci? +
Tak, zabieg może być wykonywany u dzieci.
Czy zabieg obrzezania jest bolesny? +
Sam zabieg obrzezania jest wykonywany w znieczuleniu, które jest podawane w formie zastrzyku do żołędzia. Po zabiegu może wystąpić ból i lekkie krwawienie.
Jakie są zalecenia po zabiegu? +
Po zabiegu nie można dźwigać ani uprawiać bardzo wymagających sportów. Przez pierwsze 4 do 6 tygodni należy również powstrzymać się od stosunków seksualnych oraz masturbacji. Zalecana jest zmiana opatrunków oraz odkażanie rany za pomocą octeniseptu. Zalecane są również leki przeciwbólowe.
Kiedy należy zgłosić się do lekarza? +
Bezwzględnie należy zgłosić się do lekarza, kiedy pojawia się obfite krwawienie oraz kiedy obrzęk utrzymuje się na dłużej.