+48 578 653 353 Infolinia 7:00 - 21:00 ul. Marszałkowska 62 lok. 3, 00-545 Warszawa Cennik E-recepta za 0zł!
slide
slide

Liposukcja laserowa Warszawa cena 100 zł

Liposukcja laserowa Warszawa cena 100 zł

Lipoliza laserowa to nowoczesna metoda kształtowania sylwetki, która wykorzystuje zaawansowaną technologię laserową do likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej. Liposukcja laserowa pozwala na mało inwazyjne kształtowanie twarzy, szyi, bioder, talii, brzucha, pośladków, ud, kolan, ramion oraz innych części ciała.

Zostaw proszę swoje dane, zadzwonimy!

Wybierz usługę

Usuwanie zmian skórnych

Usuwanie kurzajek

Usuwanie - operacja stulejki

Laserowe leczenie bólu

Laserowe leczenie nadpotliowści

Laserowe leczenie trądziku

Laserowe ujędrnianie skóry

Laserowe usuwanie blizn

Laserowe usuwanie hemoroidów

Laserowe usuwanie naczynek

Laserowe usuwanie przebarwień

Laserowe usuwanie rozstępów

Laserowe usuwanie żylaków

Liposukcja laserowa

Peeling laserowy

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Obrzezanie

  

Liposukcja laserowa Warszawa cena 100 zł

Zostaw proszę swoje dane, zadzwonimy!

Wybierz usługę

Usuwanie zmian skórnych

Usuwanie kurzajek

Usuwanie - operacja stulejki

Laserowe leczenie bólu

Laserowe leczenie nadpotliowści

Laserowe leczenie trądziku

Laserowe ujędrnianie skóry

Laserowe usuwanie blizn

Laserowe usuwanie hemoroidów

Laserowe usuwanie naczynek

Laserowe usuwanie przebarwień

Laserowe usuwanie rozstępów

Laserowe usuwanie żylaków

Liposukcja laserowa

Peeling laserowy

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Obrzezanie

`

Liposukcja laserowa Warszawa

 • Home
 • Liposukcja laserowa

Liposukcja laserowa Warszawa – dlaczego warto zdecydować się na zabieg?

U niektórych ludzi, mimo, iż stosują zdrową dietę oraz aktywność fizyczną, tkanka tłuszczowa lokująca się w poszczególnych miejscach na ciele, trudna jest do usunięcia. W momencie kiedy zdrowy styl życia jest niewystarczający, warto rozważyć wykonanie zabiegów z oferty medycyny estetycznej lub chirurgii plastycznej. Oba te postępowania charakteryzują się wysoką skutecznością w modelowaniu sylwetki, szczególnie w miejscach uznawanych za „oporne w wyszczuplaniu”, do których zaliczają się biodra, brzuch, a nawet nogi. W przypadku medycyny estetycznej, warto zapoznać się z metodą lipolizy laserowej. Po takim działaniu nadmiernie nagromadzona tkanka tłuszczowa zostaje znacznie zredukowana w mało inwazyjny sposób. Dodatkowo, za pomocą promieniowania laserowego osiąga się zarówno samo zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej, jak i finalnym efektem jest uzyskanie bardziej jędrnej skóry. Dzieje się tak, ponieważ komórki skórne zostają intensywnie stymulowane, dzięki czemu tworzy się większa ilość elastyny oraz kolagenu, przy czym już istniejące włókna kolagenowe ulegają obkurczeniu, czego efektem finalnym jest uzyskanie większego napięcia skóry. Dużym atutem takich działań jest uniknięcie późniejszej obwisłej i wiotkiej skóry u Pacjenta po usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Nadmierna ilość tkanki tłuszczowej zwiększa ryzyko raka, chorób serca, układupokarmowego i oddechowego.

Lipoliza laserowa Warszawa – na czym polega zabieg?

Metoda lipolizy laserowej umożliwia w sposób bezoperacyjny, czyli mało inwazyjny, jak i bezpieczny sposób usunąć lub znacznie zredukować tkankę tłuszczową. Obecnie współczesna medycyna umożliwia skorzystanie z szerokiego wachlarzu różnych typów bezinwazyjnego modelowania ciała, przy czym opisywana w niniejszym artykule lipoliza laserowa góruje nad pozostałymi zabiegami wyjątkowymi właściwościami odmładzającymi skórę.

Sam zabieg polega na użyciu odpowiednio dobranej i opatentowanej długości fali, która emitowana jest poprzez promienie lasera w wybrane miejsce na ciele Pacjenta rozpuszczając komórki tłuszczowe. Istnieje kilka rodzajów oddziaływania lipolizy laserowej na wybrany fragment ciała – tym samym to, w jaki sposób dostarcza się promienie lasera pod skórę zależne jest od wyboru konkretnej metody.

Warto dodać, że lekarz medycyny estetycznej do przeprowadzenia lipolizy laserowej musi w niewielkim stopniu naciąć skórę, zwykle w miejscach jej złamań. Wiąże się to powstaniem niewielkiej i bardzo słabo widocznej blizny. Takie działanie jest konieczne, ponieważ w powstałe miejsce wprowadza się do tkanki tłuszczowej światłowód o średnicy około 0,3 mm. Następnie emitowane światło laserowe rozbija błony komórek tłuszczowych, doprowadzając do uwalniania trójglicerydów, jakie są w nich zawarte. Konsekwencją takiej ingerencji jest przemiana komórek tłuszczowych w swojego rodzaju emulsję, jaka zostaje usunięta z ciała człowieka na dwa możliwe sposoby:

 • W przypadku niewielkich ilości tłuszczu – transportuje się je do wątroby, gdzie następnie poprzez normalne procesy metaboliczne usuwane są z organizmu,
 • W przypadku większych ilości tłuszczu, odsysa się emulsję za pomocą specjalnego cewnika.

Lipoliza laserowa Warszawa – wskazania do zabiegu

W aspekcie wskazań do przeprowadzenia lipolizy laserowej mówi się o:

 • Tkance tłuszczowej nagromadzonej miejscowo, którą trudno zredukować stosując ćwiczenia fizyczne,
 • Braku jędrności skóry,
 • Poprawie konturu podbródka,
 • Usunięciu dodatkowego podbródka.

Lekarze zaznaczają, że liposukcja laserowa nie stanowi sposób utraty wagi, a raczej jest metodą redukowania objętości ulokowanego w problematycznych miejscach tłuszczu, który nie znika, mimo ogólnego zdrowego trybu życia.

Lipoliza laserowa Warszawa – przeciwwskazania

Jak przed każdym zabiegiem należy zasięgnąć porady medycznej celem wykluczenia przeciwwskazań zabiegowych. W tym przypadku jest to:

 • Choroba wątroby,
 • Choroba układu krążenia,
 • Niska wydolność nerek,
 • Choroba skóry,
 • Choroba tarczycy,
 • Choroba trzustki, cukrzyca,
 • Problemy z prawidłową krzepliwością krwi.

Mimo wielu zalet lipolizy laserowej, nie jest ona polecana osobom otyłym. Tę metodę dedykuje się głównie osobom o dobrym zdrowiu psychofizycznym. W przypadku osób ze znacznym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej zaleca się przeprowadzenie klasycznych form odsysania tłuszczu, używając większych kaniuli.

Liposukcja laserowa Warszawa – obszary zastosowania

Lipoliza laserowa przynosi dobre efekty w odniesieniu do różnych miejsc na ciele Pacjenta, jednak najbardziej widoczne są one w przypadku:

 • Redukcji tkanki tłuszczowej w okolicy ud, bioder oraz kolan,
 • Usuwania fałdu tłuszczu w okolicy brzucha i pleców,
 • Wyszczuplania talii,
 • Ginekomastii męskiej,
 • Modelowania rysów twarzy oraz korekcie kształtu szyi,
 • Likwidacji podwójnego podbródka,
 • Wyszczuplenia ramion,
 • Redukcji miejscowych, uporczywych i trudnych do zniwelowania otłuszczeń,
 • Ogólnego modelowania sylwetki.

Lipoliza laserowa Warszawa – zalety zabiegu

Najwięcej zadowolonych Pacjentów chwali sobie:

 • Brak widocznych, rozległych blizn,
 • Szybkie tempo gojenia się wszelkich uszkodzeń skóry,
 • Możliwość szybkiego powrotu do domu, jeszcze tego samego dnia co zabieg,
 • Natychmiastowe rezultaty,
 • Trwałość efektów,
 • Wysoką skuteczność w miejscach trudnych do zredukowania za pomocom ćwiczeń i diety,
 • Precyzyjność działań – podczas zabiegu wiązka lasera ukierunkowana jest na komórki tłuszczowe, dzięki czemu nie zostają uszkodzone inne, przypadkowe tkanki,
 • Brak efektu obwisłej i wiotkiej skóry – dzięki emitowanemu ciepłu promieniowania laserowego, dochodzi do zwiększenia jędrności i elastyczności skóry,
 • Niewielkie ryzyko powikłań,
 • Redukcję cellulitu – lipoliza laserowa wykorzystywana jest jako jeden z elementów leczenia skojarzonego w przypadku tej przypadłości,
 • Niewielkie ryzyko wystąpienia opuchlizny i siniaków – laser działa w sposób selektywny.

Liposukcja laserowa Warszawa – zalecenia przed zabiegiem

Ze względu na fakt, iż lipoliza laserowa wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym, Pacjent nie musi przychodzić na zabieg będąc na czczo. Warto jednak, w przypadku zażywania leków wpływających na krzepliwość krwi, dwa tygodnie przed terminem zabiegu odstawić stosowane medykamenty. Wszelkie szczegóły odnośnie zaleceń przed zabiegiem wydawane są Pacjentowi na pierwszej konsultacji medycznej. Jest ona kluczowa, dlatego być całkowicie szczerym z lekarzem – szczególnie kiedy chodzi o kwestie bezpieczeństwa zabiegu.

Jak wygląda rekonwalescencja po zabiegu?

Już po około dwóch dniach po zabiegu można wrócić do swojej codziennej aktywności i obowiązków. W ciągu następnych dwóch tygodni zaleca się noszenie elastycznej odzieży uciskowej lub opatrunku uciskowego w miejscu, gdzie zabieg był wykonywany. Niektórzy lekarze, zwłaszcza ci bardziej doświadczeni, pracujący w profesjonalnych gabinetach estetycznych, zalecają zażywanie antybiotyków przez kilka dni, dzięki czemu eliminują ryzyko wystąpienia infekcji u Pacjenta. Dodatkowo warto stosować delikatne masaże manualne okolicy zabiegowej.

Efekty zabiegu lipolizy laserowej

Pierwsze efekty widoczne są już chwilę po zakończonej procedurze laseroterapii, jednak na ostateczny efekt końcowy należy poczekać kilka tygodni, aż ludzkie ciało się całkowicie zregeneruje po zabiegu. Warto dodać, że aby uzyskać kliniczne efekty wystarczy jeden przeprowadzony zabieg lipolizy laserowej, jednak jeżeli Pacjent czuje taką potrzebę, po pewnym czasie można powtórzyć zabieg lub wykonać serię kilku zabiegów.

Cennik

Usługa Cena
Lipoliza laserowa - brzuch 100,00 zł

Opinie

Klientów z całej polski

źródło opinii:

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Na czym polega zabieg lipolizy laserowej i czy jest on bezpieczny? +
Lipoliza laserowa stanowi typ lipolizy, który charakteryzuje się małą inwazyjnością oraz zastosowaniem lasera. Służy on do rozbijania i topienia tkanki tłuszczowej, a następnie jest ona odsysana poprzez niewielkie nacięcia skórne oraz naturalne procesy metaboliczne. Tego typu zabieg łączy ze sobą bezpieczeństwo zabiegów laserowych oraz skuteczność tradycyjnych i inwazyjnych liposukcji. Jest to zabieg trwały – raz usunięta tkanka tłuszczowa nie odrasta.
2. Czy zabiegi lipolizy laserowej są bolesne? +
Ze względu na zastosowanie znieczulenia miejscowego, Pacjent zwykle odczuwa jedynie pewien rodzaj dyskomfortu w momencie dokonywania pierwszego nakłucia skóry, niezbędnego do podania znieczulenia.
3. Jakie są zalecenia przed zabiegiem lipolizy laserowej? +
Przed zabiegiem lekarz zleci wykonanie badań krwi oraz moczu. Jeśli Pacjent pali papierosy, konieczne jest porzucenie nałogu minimum dwa tygodnie przed planowanym zabiegiem. Dodatkowo przez sześć godzin przed ingerencją laserową nie należy pić i jeść.
4. Czy liposukcja laserowa i lipoliza laserowa to jest to samo? +
Zarówno „liposukcja laserowa”, jak i „lipoliza laserowa” to terminy stosowane wymiennie określające zabieg usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej z zastosowaniem lasera.
5. Dla kogo przeznaczony jest zabieg lipolizy laserowej? +
Głównie poleca się ten typ ingerencji osobom, które chcą poprawić jędrność skóry, a także zwalczyć cellulit lub osobom, które przeszły przez klasyczne odsysanie tłuszczu i chcą wymodelować swoją sylwetkę. Dzieje się tak, ponieważ klasyczna ingerencja chirurgiczna generuje powstanie nierówności na powierzchni skóry, a dodatkowo skóra może stać się wiotka i obwisła. Dodatkowo, aby zostać zakwalifikowanym do zabiegu należy charakteryzować się dobrym stanem zdrowia, a także maksymalnie lekką nadwagą. Jest to istotne dlatego, że lipoliza laserowa nie jest zabiegiem wyszczuplającym, a modelującym sylwetkę.
6. Jakie obszary można poddać zabiegowi? +
Lipoliza laserowa z powodzeniem poradzi sobie z uporczywą tkaną tłuszczową w takich miejscach jak:
 • Twarz, np. redukcji drugiego podbródka oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej na policzkach,
 • Klatka piersiowa, szczególnie w aspekcie ginekomastii u mężczyzn,
 • Brzuch,
 • Kolana, uda i nogi,
 • Talia – można zwęzić talię nawet o 8 cm,
 • Boczki na plecach,
 • Biodra,
 • Ramiona,
 • Pośladki.
7. Czy modelowanie twarzy jest bezpieczne? +
Modelowanie twarzy za pomocą ingerencji laserowej jest nie tylko bezpieczne, ale i skuteczne. W ten sposób, za pomocą emitowanego światła, zostają rozbite komórki tłuszczowe, przy czym pozostałe tkanki nie zostają naruszone. Lifting laserowy skóry skutecznie minimalizuje ryzyko wystąpienia podrażnień, oparzeń, a także przegrzania skóry.
8. Jakie są zalety zabiegu lipolizy? +
Przewaga lipolizy laserowej nad tradycyjnymi, operacyjnymi metodami usuwania tkanki tłuszczowej polega na tym, iż po tego typu ingerencji z zastosowaniem lasera nie generuje się długi okres rekonwalescencji, dzięki czemu Pacjent nie jest wyłączony ze swojej typowej, codziennej aktywności. Normalnym efektem zabiegu jest obrzęk i siniak, jednak są to właściwie jedyne objawy niepożądane. Po zabiegu warto stosować delikatną pielęgnację, a także zrezygnować z kosmetyków z drażniącym składem. Zaleca się zrezygnowanie na pewien czas ze wszelkich innych zabiegów z oferty medycyny estetycznej i chirurgicznej, a także należy chronić skórę przed promieniowaniem słonecznym.