+48 578 653 353 Infolinia 7:00 - 21:00 ul. Strycharska 24 lok.122, 93-521 Łódź Cennik E-recepta za 0zł!
slide
slide

Liposukcja laserowa Łódź cena 100 zł

Liposukcja laserowa Łódź cena 100 zł

Lipoliza laserowa jest jednym z najbardziej nowoczesnych sposobów usuwania tkanki tłuszczowej z niewielkich obszarów ciała. Liposukcja laserowa jest to metoda małoinwazyjna, a jednocześnie gwarantująca dużą precyzję i skuteczność.

Zostaw proszę swoje dane, zadzwonimy!

Wybierz usługę

Usuwanie zmian skórnych

Usuwanie kurzajek

Usuwanie - operacja stulejki

Laserowe leczenie bólu

Laserowe leczenie nadpotliowści

Laserowe leczenie trądziku

Laserowe ujędrnianie skóry

Laserowe usuwanie blizn

Laserowe usuwanie hemoroidów

Laserowe usuwanie naczynek

Laserowe usuwanie przebarwień

Laserowe usuwanie rozstępów

Laserowe usuwanie żylaków

Liposukcja laserowa

Peeling laserowy

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Obrzezanie

  

Liposukcja laserowa Łódź cena 100 zł

Zostaw proszę swoje dane, zadzwonimy!

Wybierz usługę

Usuwanie zmian skórnych

Usuwanie kurzajek

Usuwanie - operacja stulejki

Laserowe leczenie bólu

Laserowe leczenie nadpotliowści

Laserowe leczenie trądziku

Laserowe ujędrnianie skóry

Laserowe usuwanie blizn

Laserowe usuwanie hemoroidów

Laserowe usuwanie naczynek

Laserowe usuwanie przebarwień

Laserowe usuwanie rozstępów

Laserowe usuwanie żylaków

Liposukcja laserowa

Peeling laserowy

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Obrzezanie

`

Liposukcja laserowa Łódź

 • Home
 • Liposukcja laserowa

Lipoliza laserowa Łódź – dlaczego warto zdecydować się na zabieg?

Ze względu na swoją specyfikę oraz popularność w ostatnich latach lipoliza laserowa miano najbardziej pożądanego zabiegu w ostatnich latach. Za pomocą swojej selektywności oddziałuje jedynie na tkankę tłuszczową. Dodatkowo laser doskonale modeluje ciało, uzyskując efekt koagulacyjny, a także ambulatoryjny charakter. Urządzenia, które zostały zaprojektowane specjalnie do wykonywania zabiegów lipolizy laserowej są bardzo precyzyjne w usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Swoje działanie zawdzięczają selektywnemu oddziaływaniu wiązki światła na obszar tkanki tłuszczowej.

Nadmierna ilość tkanki tłuszczowej zwiększa ryzyko raka, chorób serca, układupokarmowego i oddechowego.

W Stanach Zjednoczonych prowadzi się zabiegi lipolizy laserowej od listopada 2006 roku, w momencie kiedy uzyskały certyfikat amerykańskiej agencji FDA – Food and Drug Administration.

Liposukcja laserowa Łódź – Zabiegi laserowej redukcji tkanki tłuszczowej

Zabiegi laserowego redukowania tkanki tłuszczowej stanowią nowy standard w technikach usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej, stosowanych do modelowania sylwetki ludzkiego ciała. Ze względu na ich cel, jakim jest modelowanie, nie są one zalecane osobom bardzo otyłym, które oczekują efektu znacznego spadku ilości tej tkanki. Podczas jednorazowego zabiegu lipolizy laserowej tkanka tłuszczowa zostaje zredukowana jedynie w objętości około 500ml. W przypadku osób otyłych powinno włączyć się szeroko rozumianą profilaktykę wspartą innymi metodami zabiegowymi. Przykładem może być liposukcja klasyczna. Lipoliza laserowa w takim postępowaniu może być wykonana jedynie w celu uzyskania wzmocnionego efektu klinicznego.

Lipoliza laserowa Łódź – przebieg zabiegu

Sam zabieg trwa zazwyczaj około godziny, jednak w dużej mierze zależne jest to od obszaru oddziaływań. Za pomocą wykorzystywania bardzo cienkich światłowodów podczas zabiegu, których średnica oscyluje w granicach 300 µm i 600 µm, wprowadzanych za pomocą specjalnych kaniul o średnicy 1mm, zabiegi lipolizy laserowej umieszcza się w grupie zabiegów lekko inwazyjnych, niewymagających zastosowania znieczulenia ogólnego do ich przeprowadzenia. Pacjentowi dla jego komfortu podaje się znieczulenie miejscowe, najczęściej tumescencyjne. Podczas zabiegu, wytwarzane jest ciepło, które jest efektem oddziaływania wiązki lasera na tkankę. Dzięki temu uzyskuje się liczne korzyści – oprócz redukcji tkanki tłuszczowej, korzystnie wpływa się na poprawę tekstury skóry, staje się ona bardziej elastyczna, sprężysta i napięta. W przypadku zastosowania lasera o większej mocy podczas wykonywania zabiegu lipolizy, po zabiegu modelowania sylwetki pacjent szybciej przechodzi czas rekonwalescencji, a także zmniejsza się możliwość pojawienia się różnych skutków ubocznych, które szczególnie dotyczą tradycyjnej liposukcji. Zazwyczaj pacjent powraca do swoich codziennych aktywności maksymalnie dwie doby od zabiegu. Dodatkowo lekarze zalecają noszenie specjalnego elastycznego opatrunku uciskowego lub noszenie odzieży uciskowej przez około siedem dni w celu wzmocnienia efektu działania lasera. Pacjent ma również włączoną kurację antybiotykową, aby zniwelować ryzyko wystąpienia infekcji. Zdarza się, że pacjent wymaga delikatnych masaży gojących się miejsc lub zabiegu endermologii po około dziesięciu dniach od momentu wykonania zabiegu. Należy mieć na uwadze, że przed zabiegiem lipolizy laserowej obowiązkowo należy odbyć konsultację medyczną z lekarzem, który ma przeprowadzić zabieg. Na takim spotkaniu zostaną wykluczone wszelkie przeciwwskazania do wykonania zabiegu w celu kwalifikacji danej osoby do zabiegu, a także przedstawione zostaną możliwości terapeutyczne w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta.

Wybierz zabieg lipolizy laserowej, jeżeli poszukujesz efektywnej, bezpiecznej i nowoczesnej metody kształtowania sylwetki.

Dla kogo lipoliza laserowa?

Lipoliza laserowa polecana jest osobom, które mimo przestrzeganej zdrowej diety oraz stosowania aktywności fizycznej nie mogą pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ciała, przy czym nie wykazują chęci skorzystania z bardziej inwazyjnych metod, takich jak liposukcja lub chirurgia plastyczna. Systemy laserowe wykorzystywane przez lekarzy medycyny estetycznej są bardzo zaawansowane technologicznie. Dzięki nim można zarówno zredukować poziom tkanki tłuszczowej w wybranym obszarze ciała, ale również poprawić ogólny stan skóry, która później wygląda znacznie młodziej dzięki wzmocnionemu napięciu. Lipoliza laserowa doskonale sprawdza się w zmniejszanie ilości tłuszczu w okolicach szczególnie trudnych do poprawienia za pomocą diety i ruchu, do których zalicza się:

 • Okolica łonowa,
 • Ramiona,
 • Okolica kolan,
 • Brzuch,
 • Okolica ud,
 • Pośladki,
 • Biodra,
 • Talia,
 • Klatka piersiowa – szczególnie polecane wśród mężczyzn w celu usunięcia ginekomastii,
 • Twarz i szyja – lipoliza laserowa daje możliwość korygowania kształtu twarzy poprzez takie czynności, jak np. likwidacja drugiego podbródka.

Ze względu na efekty uzyskiwane po lipolizie laserowej, modelowanie ciała za jej pomocą zalicza się obecnie do jednego z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych na świecie.

Liposukcja laserowa Łódź – efekty zabiegu

Za pomocą lipolizy laserowej można:

 • Trwale zniszczyć komórki tłuszczowe,
 • Ujędrnić i uelastycznić skórę,
 • Zredukować poziom tłuszczu bez późniejszego efektu ubocznego, jakim jest obwisła i luźna skóra, która często występuje po liposukcji,
 • Zredukować skórkę pomarańczową,
 • W szybkim tempie przejść przez rekonwalescencję po zabiegu,
 • Zminimalizować ryzyko powikłań,
 • Dostrzec punktowe ślady jedynie w miejscach wprowadzenia kaniul.

Lipoliza laserowa Łódź – przeciwwskazania do zabiegu

Decyzję o kwalifikacji do zabiegu lipolizy laserowej zawsze podejmuje lekarz na podstawie informacji uzyskanych podczas konsultacji medycznej. Istnieją jednak ogólne przeciwwskazania do zabiegu wymienione poniżej, aczkolwiek zdarza się, że lekarz na podstawie swojego doświadczenia, wiedzy i ogólnej diagnozy przypadku pacjenta dopuszcza do zabiegu mimo poniższych przeciwskazań, do których zalicza się:

 • Ogólny zły stan zdrowia,
 • Epilepsję,
 • Zaburzenia krzepliwości krwi,
 • Stwardnienie rozsiane,
 • Choroby nerek,
 • Choroby wątroby,
 • Choroby trzustki, szczególnie cukrzycę.

Liposukcja laserowa przed i po – kiedy można spodziewać się pierwszych efektów?

Efekty lipolizy laserowej nie są widoczne od razu. Stan pacjenta poprawia się stopniowo każdego dnia. Mimo to warto poczekać na efekty, ponieważ w przypadku oddziaływania lasera są one trwałe. Ostateczny wygląd kształtuje się maksymalnie po dwóch miesiącach od zabiegu, jednak w wyjątkowych przypadkach proces ten może trwać nawet pół roku. W sytuacji kiedy pacjent ponownie zacznie tyć, komórki tłuszczowe ulokują się w innych miejscach, niż te poddawane ingerencji laserowej.

Liposukcja laserowa Łódź – czy zabieg jest bolesny?

Ze względu na zastosowanie znieczulenia miejscowego zabieg lipolizy laserowej jest bezbolesny. Pacjenci mogą jednak odczuwać pewien dyskomfort, który opisują jako „znikomy”. Zazwyczaj pojawia się lekkie kłucie oraz uczucie rozciągania skóry.

Cennik

Usługa Cena
Lipoliza laserowa - brzuch 100,00 zł

Opinie

Klientów z całej polski

źródło opinii:

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Czym jest lipoliza laserowa? +
Mianem lipolizy laserowej nazywa się zabieg usuwający nadmiar tkanki tłuszczowej z zastosowaniem techniki laserowej.
2. Ile tkanki tłuszczowej redukuje się podczas pojedynczego zabiegu? +
Zwykle jest to około 500 ml tkanki tłuszczowej.
3. Czy zabieg lipolizy laserowej sprawdzi się także w aspekcie korygowania wyglądu bardziej opornych miejsc ludzkiego ciała? +
Tak. Za pomocą lipolizy laserowej z powodzeniem można zredukować tkankę tłuszczową w takich miejscach jak: twarz, szyja, okolica łanowa, ramiona, okolica kolan i ud, brzuch, pośladki, klatka piersiowa, talia, plecy oraz biodra.
4. Jak długo trwa zabieg? +
W zależności od obszaru zabieg trwa od około 40 do 60 minut.
5. Komu polecane są zabiegi lipolizy laserowej? +
Przede wszystkim osoba, która chce wykonać zabieg lipolizy powinna być w ogólnie dobrej kondycji i stanie zdrowia, przy czym jej waga nieznacznie przekracza prawidłową masę ciała. Dodatkowo Pacjent posiada co najmniej jedno skupisko zbędnej tkanki tłuszczowej, które nie zanikają mimo diety i ćwiczeń fizycznych. Nie ma także przeciwwskazań do ingerencji lipolizy laserowej w przypadku osób, które posiadają grubsze partie ciała, jednak nie posiadają odpowiedniej ilości czasu na długotrwały pooperacyjny powrót do swojej aktywności po zabiegu. Lipoliza laserowa przydatna jest także w przypadku osób chcących poprawić jędrność skóry, pozbywając się cellulitu. Także osoby po operacjach liposukcji klasycznej odczują poprawę swojego wyglądu po zastosowaniu techniki laserowej poprawiając nierówności skóry i objawy jej obwisłości.
6. Jakie efekty przynosi lipoliza laserowa? +
Przede wszystkim zniszczeniu ulegają komórki tłuszczowe. Poprawia się także ogólny stan skóry poprzez jej ujędrnienie oraz uelastycznienie. Lipoliza niweluje także obwisłość skórną, będącą efektem innych zabiegów. Wielu Pacjentów wskazuje także na redukcję cellulitu. Dużym atutem lipolizy laserowej jest krótki czas procesu gojenia, a także niskie ryzyko powikłań.
7. Czy lipolizę laserową można wykonać po klasycznej liposukcji? +
Tak. W wielu przypadkach lipoliza laserowa jest wykonywana jako zabieg korygujący niedociągnięcia klasycznej liposukcji.
8. Ile zabiegów lipolizy laserowej należy wykonać, aby dostrzec efekty kliniczne? +
U większości Pacjentów wystarczy już jeden zabieg. Jeżeli Pacjent nie jest zadowolony z efektów można przeprowadzić tzw. zabieg uzupełniający.
9. Kiedy możliwy jest powrót do normalnego trybu życia po zabiegu lipolizy laserowej? +
W przeciwieństwie do klasycznej liposukcji, gdzie do typowej dla Pacjenta aktywności wracało się nawet przez kilka miesięcy, lipoliza laserowa znacząco skraca czas rekonwalescencji do około dwóch dni.
10. Jakie są przeciwwskazania do wykonania lipolizy laserowej? +
Należy pamiętać, że ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu danej osoby do zabiegu decyduje lekarz na podstawie swojej wiedzy, doświadczenia i wywiadu medycznego z Pacjentem. Jednak istnieje pewna grupa czynników, która może stanowić przeciwwskazanie do zabiegu. Należy wspomnieć tutaj o:
 • Ogólnym, złym stanie zdrowia,
 • Epilepsji,
 • Stwardnieniu rozsianym,
 • Chorobach nerek i wątroby,
 • Cukrzycy,
 • Chorób tarczycy,
 • Zaburzeniach krzepliwości krwi.
11. Czy zabieg lipolizy laserowej jest bolesny? +
Nie. Pacjent przed zabiegiem ma podawane znieczulenie miejscowe, które skutecznie obniża czynnik bólu. Większość osób opisuje swoje doznania jako lekkie kłucie lub wrażenie rozciągania skóry.