+48 578 653 353 Infolinia 7:00 - 21:00 ul. Janosika 5A, 85-794 Bydgoszcz Cennik E-recepta za 0zł!
slide
slide

Liposukcja laserowa Bydgoszcz cena 100 zł

Liposukcja laserowa Bydgoszcz cena 100 zł

Liposukcja laserowa to nowoczesny i małoinwazyjny zabieg, którego głównym celem jest redukcja tkanki tłuszczowej oraz wymodelowanie sylwetki. Liposukcja laserowa przeprowadzana jest po wykonaniu znieczulenia miejscowego. Czas trwania zabiegu jest uzależniony od partii ciała, która jest mu poddawana.

Zostaw proszę swoje dane, zadzwonimy!

Wybierz usługę

Usuwanie zmian skórnych

Usuwanie kurzajek

Usuwanie - operacja stulejki

Laserowe leczenie bólu

Laserowe leczenie nadpotliowści

Laserowe leczenie trądziku

Laserowe ujędrnianie skóry

Laserowe usuwanie blizn

Laserowe usuwanie hemoroidów

Laserowe usuwanie naczynek

Laserowe usuwanie przebarwień

Laserowe usuwanie rozstępów

Laserowe usuwanie żylaków

Liposukcja laserowa

Peeling laserowy

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Obrzezanie

  

Liposukcja laserowa Bydgoszcz cena 100 zł

Zostaw proszę swoje dane, zadzwonimy!

Wybierz usługę

Usuwanie zmian skórnych

Usuwanie kurzajek

Usuwanie - operacja stulejki

Laserowe leczenie bólu

Laserowe leczenie nadpotliowści

Laserowe leczenie trądziku

Laserowe ujędrnianie skóry

Laserowe usuwanie blizn

Laserowe usuwanie hemoroidów

Laserowe usuwanie naczynek

Laserowe usuwanie przebarwień

Laserowe usuwanie rozstępów

Laserowe usuwanie żylaków

Liposukcja laserowa

Peeling laserowy

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Obrzezanie

`

Liposukcja laserowa Bydgoszcz

 • Home
 • Liposukcja laserowa

Liposukcja laserowa Bydgoszcz - usuwanie tkanki tłuszczowej promieniem lasera

Zabieg, który warto wykonać chcąc pozbyć się nadmiernie ulokowanej tkanki tłuszczowej z niewielkich fragmentów ciała jest lipoliza laserowa. Zaliczana jest do zabiegów o małej inwazyjności, która jednocześnie cechuje się dużą precyzją działań. dzięki takim cechom lipoliza laserowa zalecana jest tym osobom, które posiadają tkankę tłuszczową w miejscach odpornych na działanie diety i ćwiczeń fizycznych, a jednocześnie wrażliwych i delikatnych, takich jak np. podbródek, okolice twarzy lub szyja. Lekarze wykorzystując zaawansowane pod kątem technologicznym systemy laserowe doprowadzają do usunięcia nagromadzonych fragmentów tłuszczu z takich miejsc, jak:

 • Okolica łonowa,
 • Plecy,
 • Ramiona,
 • Kolana,
 • Brzuch,
 • Biodra,
 • Uda - bryczesy
 • Twarz – za pomocą liposukcji laserowej można wymodelować kontur twarzy, w tym zlikwidować tłuszcz z worków pod oczami, zredukować drugi podbródek i nadmierną tkankę tłuszczową na policzkach,
 • Pośladki,
 • Talia – można zmniejszyć jej obwód nawet o 8 cm,
 • Ramiona,
 • Klatka piersiowa.
Nadmierna ilość tkanki tłuszczowej zwiększa ryzyko raka, chorób serca, układupokarmowego i oddechowego.

Liposukcja laserowa nie jest bolesnym zabiegiem, dzięki czemu nie jest niezbędne znieczulenie ogólne. Poprzez małą inwazyjność czas rekonwalescencji jest skrócony do minimum. Dyskomfort i odczucia bólowe po zabiegu skutecznie uśmierzają dostępne bez recepty leki przeciwbólowe.

Liposukcja laserowa Bydgoszcz – przygotowanie do zabiegu

Przygotowując się do zabiegu liposukcji laserowej należy:

 • Odżywiać się zdrowo, odpowiednio bilansując posiłki – w czasie przygotowań do zabiegu nie są wskazane restrykcyjne diety i spadek wagi, ponieważ przyczynia się to do osłabienia organizmu, przez co proces regeneracji będzie utrudniony,
 • Zrezygnować z alkoholu, a także ograniczyć inne używki,
 • W przypadku stosowania leków na stałe, należy skonsultować się z lekarzem, ponieważ może okazać się konieczne ich odstawienie na rzecz zabiegu, o ile będzie to możliwe. W przeciwnym razie lekarz może nie zakwalifikować Pacjenta do zabiegu.

Liposukcja laserowa Bydgoszcz - przebieg

Maksymalnie trzy dni przed zabiegiem należy udać się do laboratorium i wykonać morfologię oraz oddać mocz do badań. Dobrą praktyką przygotowawczą jest także spożywanie witaminy C przez kilka dni. Pacjent powinien udać się na zabieg na czczo. Zabieg lipolizy laserowej wykonuje się po wcześniejszym podaniu znieczulenia miejscowego. Podczas usuwania nadmiernej tkanki tłuszczowej, lekarz manipuluje specjalnym laserem, którego światłowód poprzez mały otwór wprowadza się do tkanki tłuszczowej. Urządzenie zaczyna promieniować i emituje energią świetlną. W ten sposób bez pojawiania się krwawienia rozbijane są błony komórek tłuszczowych, co skutkuje uwolnieniem trójglicerydów w nich zawartych. W ten sposób z komórek tłuszczowych powstaje emulsja. W kolejnych dniach jest ona wchłaniana, a następnie wydalana z organizmu poprzez zachowanie naturalnych procesów metabolicznych. Warto dodać, że emitowane impulsy lasera mają działanie obkurczające włókna kolagenowe, dzięki czemu zarówno tkanka podskórna, jak i skóra staje się wygładzona i bardziej napięta. W przypadku przeprowadzania zabiegu na większych obszarach, przeprowadza się niskociśnieniowe odsysanie nadmiaru emulsji. Czas działań zabiegowych waha się od 45 do 60 minut i jest to czynnik uzależniony od indywidualnego przypadku Pacjenta.

Po zabiegu w czasie rekonwalescencji należy nosić elastyczny opatrunek uciskowy lub odzież uciskową. Bardzo często lekarza zlecają po zabiegu profilaktyczną kurację antybiotykową. Dobrą praktyką jest także masowanie gojących się obszarów. Warto rozważyć wykonanie zabiegu endermologii po upływie około 10-12 dni od przeprowadzenia liposukcji laserowej.

Liposukcja laserowa Bydgoszcz - wskazania i przeciwwskazania

Lipoliza laserowa wykonywana jest głównie w celu usunięcia niechcianej tkanki tłuszczowej. Dzięki działaniu lasera Pacjent może cieszyć się szybką korekta kształtu twarzy i ciała lub wymodelować swoją sylwetkę. Dużym atutem lipolizy laserowej jest działanie wygładzające skórę i ujędrniające, dzięki czemu staje się ona bardziej napięta. Z tego powodu wiele osób, które poddawały się tradycyjnej, klasycznej liposukcji chirurgicznej zgłaszają się później na zabieg liposukcji laserowej, aby poprawić swój wygląd. Często w takich przypadkach Pacjenci zgłaszają się z problemem wiszącej skóry. Oprócz tego lipoliza laserowa skutecznie pomaga w pozbyciu się cellulitu, a także zmniejsza widoczność rozstępów i drobnych blizn na ciele.

Mimo, iż lipoliza laserowa jest bezpiecznym zabiegiem o niskiej inwazyjności, istnieje konieczność wykluczenia istnienia przeciwwskazań zabiegowych. Zabieg może nie dojść do skutku w przypadku:

 • Ciąży,
 • Karmienia piersią,
 • Zaburzeń miesiączkowania,
 • Zaburzeń krzepnięcia krwi,
 • Zaburzeń procesu gojenia się,
 • Tendencji do tworzenia się bliznowców i blizn przerostowych,
 • Chorób poszczególnych narządów wewnętrznych,
 • Cukrzycy,
 • Chorób endokrynologicznych i zaburzeń hormonalnych.
 • Infekcji,
 • Padaczki,
 • Chorobach autoimmunologicznych,
 • Stwardnienia rozsianego,
 • Miażdżycy,
 • Depresji.

Liposukcja laserowa Bydgoszcz - efekty

Pierwsze efekty można zaobserwować niemalże natychmiast, przy czym finalny efekt ukształtuje się dopiero po całkowitym zregenerowaniu organizmu, czyli zwykle po kilku tygodniach. Każdego dnia zmieniają się kontury ciała, aby finalnie cieszyć oko Pacjenta. W większości przypadków wystarczy jeden zabieg liposukcji laserowej, przy czym jeżeli Pacjent nie jest zadowolony z osiągniętych efektów może procedurę powtórzyć aż do momentu osiągniecia oczekiwanych rezultatów. Są to tak zwane „zabiegi uzupełniające”.

Dzięki zabiegowi można skutecznie i trwale usunąć nadmiar komórek tłuszczowych z określonych części ciała. Efektem takich działań jest wyszczuplenie sylwetki, a także jędrna i napięta skóra.

Jak widać, lipoliza laserowa posiada liczne zalety, jednak należy mieć świadomość, że mimo swoich pozytywów, w dalszym ciągu jest to zabieg, który wiąże się z koniecznością ingerowania w ciało Pacjenta. Tym samym także i liposukcja laserowa może wywołać pojawienie się skutków ubocznych. Zazwyczaj jest to długotrwały i intensywny ból lub poparzenie. Czasami pojawiają się blizny na skórze i rany. Skóra może także nabawić się przebarwień, które mogą wiązać się z koniecznością długiego leczenia pod stałą opieką specjalistów. Inne skutki uboczne to: obrzęk, zasinienie lub zakażenie. Są one efektem niewłaściwego przygotowania się osób przeprowadzających zabieg. Ich niekompetencja w tym aspekcie może doprowadzić nawet do martwicy skóry, w obrębie której prowadzone były działania z zastosowaniem lasera.

Liposukcja laserowa – bezpieczeństwo i komfort zabiegu

Zastosowane przy liposukcji laserowej nowoczesne rozwiązania technologiczne charakteryzują się niewielką inwazyjnością, a także niskim ryzykiem borykania się ze skutkami ubocznymi. W naszym gabinecie stosowane są jedynie takie urządzenia laserowe, które wyprodukowane są przez renomowane firmy, gwarantujące wysoką klasę sprzętu. W ten sposób całość procedury jest całkowicie bezbolesna i bezpieczna, a czas dochodzenia do pełnej kondycji i dobrego samopoczucia jest niezwykle krótki, znacznie krótszy, niż w przypadku operacji i zabiegów chirurgicznych.

Lasery wykorzystywane przez naszych lekarzy posiadają nowoczesny system znieczulający, co znacząco zwiększa komfort zabiegu. Nasi specjaliści dbają o wygodę Pacjentów i ich dobre samopoczucie przed, w trakcie, jak i po zabiegu.

Cennik

Usługa Cena
Lipoliza laserowa - brzuch 100,00 zł

Opinie

Klientów z całej polski

źródło opinii:

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Czym jest lipoliza laserowa? +
Lipoliza laserowa jest zabiegiem usuwającym nadmiar tłuszczu. Lekarz przeprowadzający zabieg stosuje tutaj technikę laserową.
2. Ile tkanki tłuszczowej redukuje się podczas pojedynczego zabiegu? +
Zazwyczaj jest to około 500 ml objętości tkanki tłuszczowej.
3. Jakie są wskazania do zabiegu? +
Wskazaniem zabiegowym jest:
 • Chęć zredukowania ilości tkanki tłuszczowej,
 • Wymodelowanie i lekkie wyszczuplenie takich partii jak: biodra, twarz, szyja, plecy, okolica łanowa, talia, brzuch, ramiona, kolana i uda, pośladki, klatka piersiowa.
4. Jak długo trwa zabieg? +
Czas jest dostosowywany indywidualnie do Pacjenta, jednak waha się od 40 do 60 minut.
5. Komu polecane są zabiegi lipolizy laserowej? +
Zabieg lipolizy laserowej poleca się osobom, które:
 • Są w dobrym stanie zdrowia i mają dobrą kondycję,
 • Ich waga nie przekracza w sposób znaczący optymalnego ciężaru ciała,
 • Posiadają skupiska opornej na działanie diety i aktywności fizycznej tkanki tłuszczowej,
 • Osób, które posiadają grubsze obszary na ciele, przy czym nie mają chęci i czasu na długotrwały powrót do pełnej sprawności i aktywności po zabiegu,
 • Osób chcących poprawić jędrność swojej skóry i jej ogólny wygląd,
 • Osób dążących do zredukowania swojego poziomu cellulitu,
 • Osób, które chcą poprawić swój wygląd i stan po wcześniejszym przejściu przez klasyczną liposukcję chirurgiczną.
6. Jakie efekty przynosi lipoliza laserowa? +
Lipoliza laserowa niszczy komórki tłuszczowe z jednoczesnym działaniem poprawiającym ogólny stan skóry, ujędrniając ją i uelastyczniając. Lipoliza pomaga usunąć wiszące fragmenty skórne, które często są efektem szybkiego schudnięcia np. poprzez przejście przez inne zabiegi wyszczuplające. Wiele osób po lipolizie laserowej deklaruje również zredukowanie widoczności tzw. skórki pomarańczowej. Dużym atutem lipolizy jest krótki czas gojenia się podrażnionych miejsc, a także niewielkie ryzyko wystąpienia powikłań.
7. Czy lipolizę laserową można wykonać po klasycznej liposukcji? +
Tak – wówczas lipoliza laserowa traktowana jest jako dodatkowy zabieg korygujący.
8. Ile zabiegów lipolizy laserowej należy wykonać, aby dostrzec efekty kliniczne? +
Pierwsze zadowalające efekty można zaobserwować już po pierwszym zabiegu, jednak jeśli rezultaty nie są wystarczające można wykonać dodatkowe zabiegi po wcześniejszej konsultacji z lekarzem.
9. Kiedy możliwy jest powrót do normalnego trybu życia po zabiegu lipolizy laserowej? +
W przypadku lipolizy laserowej, rekonwalescencja skraca się do około dwóch dni, w przeciwieństwie do chirurgicznej liposukcji, której czas gojenia się może sięgać nawet kilku miesięcy.
10. Jakie są przeciwwskazania do wykonania lipolizy laserowej? +
To, czy dana osoba zostanie finalnie zakwalifikowana do zabiegu leży w kwestii lekarza i jego decyzji, którą podejmuje no mocy swojego doświadczenia, wiedzy i ogólnego rozpoznania stanu Pacjenta. Wykonanie zabiegu może zostać uznane za niemożliwe do wykonania w sytuacji kiedy:
 • Stan Pacjenta zostanie uznany za ogólnie zły,
 • Pacjent cierpi na padaczkę, stwardnienie rozsiane, choroby nerek, wątroby, tarczycy lub zaburzenia krzepliwości krwi.
11. Czy zabieg lipolizy laserowej jest bolesny? +
Nie – Pacjent jest znieczulany przed zabiegiem, jednak większość osób opisuje swoje odczucia jako dyskomfort, lekkie kłucie, wrażenie rozciągania skóry lub wzmożone ciepło.